O nas

Niniejszy serwis to narzędzie do wyszukiwania nieruchomości oferowanych przez najlepsze biura nieruchomości z Torunia, należące do Stowarzyszenia TPPN.

Przeglądając oferty na stronie alechata.net, macie Państwo pewność, że są one zawsze aktualne i sprawdzone pod względem formalnym. Dla ułatwienia poszukiwania konkretnej nieruchomości, uporządkowaliśmy bazę w taki sposób, by jedna nieruchomość pojawiała się tylko raz na liście wyświetleń, niezależnie od tego w ilu biurach jest oferowana. Wszystko po to, by ułatwić Państwu proces poszukiwania i zaoszczędzić czas.

TPPN czyli Toruńskie Porozumienie Pośredników Nieruchomości to stowarzyszenie skupiające toruńskie biura obrotu nieruchomościami obsługujące lokalny rynek nieruchomości, a działający w Stowarzyszeniu pośrednicy to gwarancja rzetelnie i uczciwie wykonanej usługi na rzecz Klienta.

Celem Stowarzyszenia jest czuwanie nad profesjonalnym świadczeniem usług na rynku obrotu nieruchomościami, zgodnie z przyjętym i uznanym systemem wartości i obowiązującym prawem oraz przestrzeganiem przez naszych członków zasad etyki zawodowej i uczciwej konkurencji.

Członkowie TPPN objęci są wsparciem merytorycznym opartym na bogatym doświadczeniu jego członków oraz mają możliwość korzystania z systemu wymiany ofert – SWO, co przekłada się na szybkość i ilość transakcji.

 

 

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: